Referencje:

Dzięki za szybki, krótki kurs. W zasadzie to dzięki nie za sam kurs, a fakt, że umożliwił mi zatrzymanie się na chwilę i spojrzenie na to co robię z innej perspektywy. Wyszło, że (...) wpadłem w taki marazm. Analiza uświadomiła mi potrzebę zmian i poszło.
PATRYK MUELLER
Radku! Jestem po kilku godzinach z zadaniami, które poruszasz na szkoleniu i tak na gorąco śpieszę Ci przekazać, że głowa mi pęka od myśli… a kartki nie nadążały ich spisywać w pewnym momencie. W krótkim wykładzie przekazałeś całe mnóstwo wartościowych rzeczy, ogromny szacunek za przygotowanie tak wartościowego materiału!
MARTA MROWIŃSKA
Jestem bardzo usatysfakcjonowany ze współpracy. Dostaje dokładnie to, czego oczekiwałem. Plan jest ciekawy, relacja motywująca. Chce się pracować!
ŁUKASZ KUŹMA
Składam Panu podziękowanie za przeprowadzanie konsultacji oraz serii wykładów na temat motywacji zespołu.

 Pański program oraz indywidualne podejście do realizacji projektu było na wskroś profesjonalne i na bardzo wysokim poziomie. 

Z przyjemnością rekomenduję Pana jako sprawnego organizatora oraz profesjonalnego Trenera Mentalnego.
PAWEŁ KACZMAREK
Prezes OSFiS

Człowiek pasja! Radek jeśli coś robi to jest to na 110%! Ambitny, kompetentny, zawsze perfekcyjnie przygotowany. Znakomity mówca. Lider, który umie pociągnąć za sobą ludzi. Współpraca z nim to prawdziwa przyjemność.

ŁUKASZ GRAJCAR
Prezes Imex Logistics Sp. z o.o.

Bibby Financial Services jest międzynarodową firmą wspomagającą działalność firm z sektora MSP. Z usług Pana Radka skorzystaliśmy na jednej z naszych narad dla zespołu sprzedaży. Przygotował bardzo ciekawą prezentację dotyczącą przenikania się świata sprzedaży i sportu ze szczególnym uwzględnieniem procesów jakie zachodzą w psychice sportowca jak i handlowców. Nietuzinkowa, zajmująca, pouczająca, nie pozbawiona głębokich przemyśleń i spostrzeżeń ale też prowadzona w miłej atmosferze prelekcja, godna polecenia.
PIOTR TARAS
Dyrektor ds. Finansowania Biznesu
W imieniu Zarządu Pak Projekt Sp. Z o.o. składamy podziękowanie Panu Radosławowi Kozalowi za 8 intensywnych miesięcy pracy w klubie fitness „Zakład Energetyczny” w Murowanej Goślinie. Tym samym chcielibyśmy wskazać szczególne cechy jako pracownika, które Pan Radosław realizował w roli managera, a były to: - organizacja pracy oraz komunikacja Zarządu oraz Zespołu, - bardzo dobry kontakt oraz umiejętność zarządzania pracownikami, - sprawna i kreatywna obsługa klienta oraz rozwiązywanie sytuacji spornych - umiejętność odpowiedniego doboru kompetencji pracowników a co za tym idzie optymalizacja pracy całego Zespołu, - stworzenie struktury oraz ewidencjonowanie budżetu obiektu, - motywowanie całego Zespołu do rozwoju Życzymy dalszych sukcesów w rozwoju sportowym i biznesowym oraz rekomendujemy Pańskie umiejętności oraz kompetencje przyszłym pracodawcom.
PAK PROJEKT SP. Z O. O.